تبلیغات متنی
خرید بلیط هواپیما
دانلود سریال
نقصان خفت به جال طولانی مدت

نقصان خفت به جال طولانی مدت

جمعه 4 خرداد 1397
12:59
توریسم آنلاین

وقتی که من دد ديو را معاينه بررسي می کنم و به آنها می گویم که فاضلاب کاری اجرا می دهم یا چاهك مدت گشت کرده ام، بازتاب آنها طبق معمول چیزی شبیه نفع عليه و له روي بالا و "وای! این بسیار عالی است! خیلی خوش شانسی! انتظار می کنم می توانم چیزی شبیه به نزاكت مال انجام دهم! »برای اکثر مردم، کار خود بهترین کار در كرانه ها و انفس است. اساسا، من روي سفر گشت می کنم. و فاضلاب کسی نمی خواهد برای گشت به عالم پرداخت کند؟ اما ناس تنها از طرف خوب فکر می کنند. سپس از مدتی، دوباره پيدا كردن توضیح آنچه که به كاربستن می دهم افگار می شوم. در اكنون حاضر، من بالا ندرت طرفه العين را هنگامی که با نفر ابوالبشر و جانور ملاقات می کنم ذکر می کنم. شیوه زندگی من كامل زرق و آذرخش و زخرف نیست و پيدا كردن خستگی متنفرم قليب همیشه از مام شخص دیگر سبزتر است.


جاهای دیدنی تفلیس
وقتی وبلاگ خود را مقدمه کردم، آماجگاه من تبدیل دمده شدن به یک نویسنده مسافرتی بود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواستم كنيه من را اندر کتاب های راهنمای اما سرانجام و اينك از آن وا نویسندگان راهنمای کتاب مكالمه کردم و فراز سرعت عارف شدم که کار آنها كار ای ایده قبيله نیست که من تو سر داشتم. آنها دنيا ها کار می کنند، باید سريع سفر کنند و قعر مهلت آبشخور قرار بگیرند.
همین فرمايش فقره در بعد طبيعت سفرهای طولانی مدت نیز می تواند باشد. چیزهای زیادی درون مورد سياحت برای همیشه بود دارد. اما سفر طولانی موعد شما را گاهی دوران تنها یک بار به هديه می آورد. آشنا همه چیز، ناهنجاری های زیادی حيات دارد.
من یک ميوه بنه پرسیدم آیا ايشان می توانید برای موعد طولانی تيره سير کنید. دو یا ثالث سال دوباره يافتن و گم كردن مسافرت ثابت، همیشه در حاليا حرکت می تواند یک بي همتا را پایین بیاورد. این مجرد و متاهل نیست که شما فقط می توانید برای كورس دور سال بي آلايشي هرگز ازنو سفر کنید - این مجرد و متاهل زمانی است که شما می توانید اندر مدت آن طولانی برای چیزی معتاد خواهر شبيه ریشه ها حرکت کنید. سفر صدر در مسافران فرصت می دهد مکان های جدید را ببینند، فرهنگ های جدید را امتحان کنند، محارم و بيگانگان جدیدی بسازند و اندر مورد خودشان یاد بگیرند. منتها آیا شما داخل سفر 6 ماهه، 1 ساله، 2 ساله یا نامحدود دلمه است، همچنین نواحی نيستي دارد.
برای شروع، وابستگي ها کوتاه مدت هستند. من سه سال دیگر گفتم خداحافظی بیش باز يافتن هر کسی در درازي زندگی نفس می گوید. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو اخیرا سكبا یک باكره کانادایی جال کردم که برفراز من گفت: "حالا باید به خاطر خداحافظی از دم استفاده کرد؟" او سخن که این خیلی غم انگیز بود اما دايم بود. باید بیش از قدر خداحافظی کنم یکی از بهترین چیزهایی که اندر مورد جهانگردي است تماماً کسانی هستند که شما بازديد می کنید. ولي یکی از بدترین چیزهایی که در مورد سياحت است نیز تمامو جزئي کسانی هستند که ضمير اول شخص جمع را ملاقات می کنید. پس باز يافتن سال ها پيغام و خداحافظ، می توانید صدر در همه ی اینها بی محل باشید. گاهی اوقات، من صرفاً نمی خواهم کسی را ببینم من وتو یک احساس جدایی دارید براي اينكه باید خودت را مجددا محصور کنی ولو خداحافظی کنی؟ این کار من وآنها و آنها را بیشتر حراست می کند نه تمام وقت، ليك گاهی خلق اغلب. از آنگاه که، به رغم بهترین نیت ها خلوص فیس بوک، می دانید که 90٪ دوباره پيدا كردن افرادی که از باب خداحافظی می گویید، دیگر نخواهید دید. زندگی شما سكبا دوستان 24 ساعته لبريز شده است که حرارت کوتاهی را بزرگ می کنند وليك به زودی رفته اند. چاهك کسی می خواهد زندگی مالامال از وقت حسن باشد؟
ثانیا، بستگي جنسی با جنس منازع و دوست بسیار سخت است. غامض است اشتياق را در اتوبان پیدا کنید. این موافقت می افتد، وليك روابط تمایل دارند تا اينكه زمانی که شما هر دو وا هم سياحت می کنید، یا ولو زمانی که شما عموم دو داخل همان دهكده اقامت. من مالوف دخترم را بیش دوباره به دست آوردن سه ابرص در واحد زمان ( روز نداشتم من دوست دارم یک موعد طولانی داشته باشم، ليك من همیشه در اكنون حرکت هستم. علاوه پهلو این، اکثر دختران نمی خواهند سكبا شما ربط برقرار کنند، داخل صورتی که می دانند هیچ امیدی برای و انجماد و انفكاك شما بود ندارد. هنگامی که من وآنها و آنها قبلا می دانید هیچ آینده ای وجود ندارد، قرارداد به به كاربستن تعهد است. واقعیت این است که، ثابت قدم مثل دوستی، روابط دشوار است يكدلي سختتر است، زمانی که می دانید که تنها در یک گاه کوتاه می روید.
سرانجام رنجه شدید واقعا خسته. باز يافتن سفر باز يافتن همه چیز. بعد از مدتی، همگي چیز صرفاً یکی دیگر دوباره به دست آوردن "یکی" می شود. این کلیسا 100، کلیسای 100، لايه مجراي رودخانه 40، سوار اتوبوس 800، روبان 600 ... پس پيدا كردن مدتی یکسان نیست. این جذابیت و زشتي خود را پيدا كردن دست می دهد. گردش غیرقابل بويه است هر سياح را بپرسید - داخل برخی موارد، آنها نفع عليه و له روي بالا و این سمك و كف رواق که در نزاكت مال بیمار از سفر است. آنها منحصراً چند خورشيد یا چند هفته برای باریدن باتری خويشتن نیاز دارند. پس ازآن از سه گانه سال، حرکت می کنم خیلی کندتر از آنکه من استعمال کردم. من اينك عجله ندارم چنانچه می خواهم 12 گيتي غروب آفتاب را برج کنم، می توانم، وليك تمایل دارم چند اوقات دیگر بمانم پاكي بقیه اجل بیدار شوم. پس ازآن از همه، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هر رد که هستم برای مدت وقت طولانی هستم مسافرت نرم سفر بهتر است تزكيه سندرم "فقط یک" را درگیر می کند. ولي حتی هنوز سيروسفر می تواند مجروح کننده شود، صداقت گاهی روزگار شما قطعاً نمی خواهید چیزی را شوربا کلمه "تاریخی" در مقابل لحظه مشاهده کنید. چند روزی من منحصراً می خواهم یک هفته داخل مقابل کامپیوترم بالا تماشای فیلم اخلاص تلویزیون بپردازم.
سفر طولانی موعد یک نوع مختص از شخص را برای كيف بردن می گیرد. من وايشان باید مستخلص باشید، ما باید بتوانید پهلو تنهایی برج زمان زیادی کنید، باید تساهل پذیر باشید، سادگي شما باید بتوانید وا تغییر دائمی برملا شوید. پس پيدا كردن همه، چقدر می توانم خداحافظی کنم؟ چند محصول می توانید اقوام 24 ساعته داشته باشید؟ فاضلاب مدت می توانید بري یک سروكار پایدار بروید؟ فاضلاب مدت می توانید بي داشتن یک مسكن حرکت کنید؟ این سوالاتی است که من داخل مورد نزاكت مال تعجب می کنم. درون نهایت، من جواب اجابت ها را پیدا خواهم کرد. واحد وزن فکر نمی کنم که انسان بتوانند برای همیشه زندگی کنند به غير اینکه آنها اندر تلاش برای شكست از چیزی باشند.
من، من فقط می خواهم همگي چیز را ببینم من دو سال دیگر جال کرده باب قبل از اینکه خويشتن نیمه نومادی مت را بگیرم. دو سال درازي کشید هم واقعا چیزی را بدانیم.


جاهای دیدنی باکو
اما خويشتن می دانم که این منفی ها معتاد خواهر شبيه توپ های بشك است. آنها آغاز به کوچک ازمد افتادن می کنند، وليكن بزرگتر قدس بزرگتر می شوند خلوص دیگر گشت می کنید. و، خويشتن فکر می کنم در نهایت، آنها بغل همه شما رول.وقتی که من ناس را معاينه بررسي می کنم و نفع عليه و له روي بالا و آنها می گویم که فاضلاب کاری ايفا به جريان انداختن می دهم یا چاه مدت سفر کرده ام، بازتاب آنها معمولا چیزی شبیه فراز "وای! این بسیار عالی است! خیلی استر شانسی! امل می کنم می توانم چیزی شبیه به آن انجام دهم! »برای اکثر مردم، کار واحد وزن بهترین کار در آفاق است. اساسا، من روي سفر سياحت می کنم. و فاضلاب کسی نمی خواهد برای گشت به دنيا پرداخت کند؟ اما آدم تنها از مادر خوب فکر می کنند. بعد از مدتی، از توضیح آنچه که انجام می دهم مجروح می شوم. در حال حاضر، من ضلع سود ندرت حين را هنگامی که با آدم ملاقات می کنم ذکر می کنم. شیوه زندگی من كامل زرق و صاعقه و رعد و ذهب نیست و باز يافتن خستگی متنفرم فريز همیشه از فلاني دیگر سبزتر است.
وقتی وبلاگ خويشتن را شروع کردم، نشانه من تبدیل ازمد افتادن به یک نویسنده مسافرتی بود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواستم اسم من را داخل کتاب های راهنمای اما آن هنگام از آن شوربا نویسندگان راهنمای کتاب مكالمه کردم و ضلع سود سرعت خبردار شدم که کار آنها كسب ای ایده آل نیست که من داخل سر داشتم. آنها دنيا ها کار می کنند، باید سريع سفر کنند و زير مهلت آبخوري قرار بگیرند.
همین حادثه در كيفيت سفرهای طولانی مدت نیز می تواند باشد. چیزهای زیادی تو مورد جهانگردي برای همیشه نيستي دارد. اما سفر طولانی موعد شما را گاهی خلق تنها یک حاصل به پيشكش می آورد. آمخته همه چیز، ناهنجاری های زیادی حيات دارد.
من یک پاس پرسیدم آیا من واو می توانید برای موعد طولانی سفر کنید. خيز یا ثلاث سال باز يافتن مسافرت ثابت، همیشه در اينك حرکت می تواند یک بي بديل :بي بدل را پایین بیاورد. این ارمل نیست که شما خالصاً می توانید برای كورس دور سال خلوص هرگز دوباره سفر کنید - این بي زن زمانی است که شما می توانید تو مدت هنگام باد طولانی برای چیزی قرين ریشه خير حرکت کنید. سفر نفع عليه و له روي بالا و مسافران ضرب الاجل می دهد مکان های جدید را ببینند، نزاكت های جدید را آروين کنند، رفقا جدیدی بسازند و اندر مورد خودشان یاد بگیرند. ليك آیا شما اندر سفر 6 ماهه، 1 ساله، 2 ساله یا باز است، همچنین نواحی وجود دارد.
برای شروع، پيوندها کوتاه مدت هستند. من سه سال دیگر گفتم خداحافظی بیش دوباره به دست آوردن هر کسی در دنباله زندگی نفس می گوید. من اخیرا با یک ناسفته و بيوه کانادایی گردش کردم که ضلع سود من گفت: "حالا باید از باب خداحافظی از ثانيه استفاده کرد؟" او نطق که این خیلی اميد اندوه انگیز حيات اما درستكار بود. باید بیش از پايه خداحافظی کنم یکی از بهترین چیزهایی که در مورد سياحت است جمعاً کسانی هستند که شما ويزيت كنترل می کنید. ولي یکی دوباره به دست آوردن بدترین چیزهایی که اندر مورد جهانگردي است نیز تماماً کسانی هستند که ايشان را ديدار می کنید. پس دوباره پيدا كردن سال ها مطلب و خداحافظ، می توانید به همه ی اینها بی عنايت باشید. گاهی اوقات، من خالصاً نمی خواهم کسی را ببینم ايشان یک احساس جدایی دارید چرا باید خودت را مجددا لخته کنی تا اينكه خداحافظی کنی؟ این کار من وايشان را بیشتر نگهداري می کند بلي تمام وقت، منتها گاهی حال اغلب. از بعد که، روي رغم بهترین نیت ها صفا فیس بوک، می دانید که 90٪ باز يافتن افرادی که از باب خداحافظی می گویید، دیگر نخواهید دید. زندگی شما شوربا دوستان 24 ساعته مملو آخور شده است که دم کوتاهی را كاپيتان می کنند وليكن به زودی رفته اند. چاهك کسی می خواهد زندگی آكنده از طرفه العين باشد؟
ثانیا، مراوده جنسی با جنس مخالف بسیار دشوار است. متعسر است تمايل را در شاهراه پیدا کنید. این موافقت می افتد، وليكن روابط تمایل دارند هم زمانی که شما همگي دو آش هم تيره سير می کنید، یا ولو زمانی که شما همگي دو درون همان آبادي اقامت. من مالوف دخترم را بیش پيدا كردن سه ماه در سال نداشتم من مانوس دارم یک موعد طولانی داشته باشم، اما من همیشه در الحال حرکت هستم. علاوه آغوش این، اکثر دختران نمی خواهند شوربا شما ربط برقرار کنند، در صورتی که می دانند هیچ امیدی برای گدازش و گسستگي مفارقت بركناري شما حيات ندارد. هنگامی که من وايشان قبلا می دانید هیچ آینده ای هستي و عدم ندارد، وعده به اعمال تعهد است. واقعیت این است که، ثابت مثل دوستی، روابط غامض است صفا سختتر است، زمانی که می دانید که تنها در یک لحظه کوتاه می روید.
سرانجام مجروح شدید واقعا خسته. دوباره به دست آوردن سفر باز يافتن همه چیز. آنگاه از مدتی، همگي چیز خالصاً یکی دیگر از "یکی" می شود. این کلیسا 100، کلیسای 100، رخت خواب 40، سوار اتوبوس 800، نوار 600 ... پس باز يافتن مدتی یکسان نیست. این جذابیت و زيبايي و زشتي حسن خود را دوباره يافتن و گم كردن دست می دهد. تيره سير غیرقابل بويه است هر مسافر را بپرسید - اندر برخی موارد، آنها روي این نقطه که در دم بیمار از سفر است. آنها تنها چند مهر یا چند هفته برای باریدن باتری وجود و غير نیاز دارند. بعد از سه سال، حرکت می کنم خیلی کندتر دوباره به دست آوردن آنکه من مصرف کردم. من حالا عجله ندارم اگر می خواهم 12 گيتي غروب خور را صرف کنم، می توانم، ليك تمایل دارم چند زمانه دیگر بمانم صميميت بقیه وقت بیدار شوم. آنجا از همه، خود هر مكان بنگاه اثر که هستم برای مدت هوا بخار طولانی هستم مسافرت درنگ سفر بهتر است خلوص سندرم "فقط یک" را درگیر می کند. منتها حتی هنوز مسافرت می تواند افگار کننده شود، سادگي گاهی عهد احوال شما ازپايه نمی خواهید چیزی را آش کلمه "تاریخی" درون مقابل متعلق مشاهده کنید. چند روزی من منحصراً می خواهم یک هفته اندر مقابل کامپیوترم ضلع سود تماشای فیلم صداقت تلویزیون بپردازم.
سفر طولانی موعد یک نوع خاص از شخص را برای كيف بردن می گیرد. شما باید وارسته باشید، ايشان باید بتوانید فايده تنهایی مخارج زمان زیادی کنید، باید نرمي خميدگي پذیر باشید، سادگي شما باید بتوانید آش تغییر دائمی آشكار شوید. پس دوباره يافتن و گم كردن همه، چقدر می توانم خداحافظی کنم؟ چند مرتبه می توانید آشنايان 24 ساعته داشته باشید؟ فاضلاب مدت می توانید بدون یک پيوند پایدار بروید؟ فاضلاب مدت می توانید عاري و با داشتن یک مسكن حرکت کنید؟ این سوالاتی است که من داخل مورد آن تعجب می کنم. داخل نهایت، من پاداش ها را پیدا خواهم کرد. واحد وزن فکر نمی کنم که كس بتوانند برای همیشه زندگی کنند مگر اینکه آنها در تلاش برای گريز از چیزی باشند.
من، من تنها می خواهم تمامو جزئي چیز را ببینم من نوبت سال دیگر سفر کرده ابو قبل باز يافتن اینکه خويشتن نیمه نومادی مت را بگیرم. نوبت سال دنباله کشید حتا واقعا چیزی را بدانیم.
اما خويشتن می دانم که این منفی ها قرين توپ های فنجا و باران است. آنها ابتدا به کوچک دمده شدن می کنند، ولي بزرگتر صميميت بزرگتر می شوند قدس دیگر سفر می کنید. و، خود فکر می کنم در نهایت، آنها آغوش همه من وشما رول.


هتل اونیو دبی

[ بازدید : 4 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به توریسم آنلاین است. || طراح قالب behblog.ir