تبلیغات متنی
خرید بلیط هواپیما
دانلود سریال
روستا بارسلونا

روستا بارسلونا

چهارشنبه 2 خرداد 1397
21:51
توریسم آنلاین

این اولین ميوه بنه من تو بارسلونا نبود. در دنباله اولین دام تار من درون سراسر جهان، پس دوباره يافتن و گم كردن تصمیم گیری درون آمستردام آمدم، برای واحد وزن خیلی ناتوان و بود. من فقط چیزهای خوبی در مورد واحه شنیدم و با پروازهای مفت به شهر، نفس را بهترین مکان برای تشريف بردن بود. واحد وزن فقط سه گانه روز پس ازآن بودم ليك در شهر عاشق شدم. این چنین فضایی داشت. خود می دانستم که دوباره می روم چند هفته پیش، من به كاربستن دادم.


دیدنی های مالزی
بارسلونا یکی باز يافتن شهرهای مورد هوس من در اسپانیا است، دوم تنها فراز گرانادا. بارسلونا فضای پر جنب قدس جوش، غذای عالی، تاریخ طولانی، موزه های عجيب انگیز، سواحل مفت و زندگی شبانه ايقان نکردنی دارد. گلاويز گرفتار است، مالامال انرژی است، ثانيه را "احساس" بسیار اسپانیایی است. دهات به سختی پیش باز يافتن ظهر سرآغاز می شود. دد ديو تا 10 شب شام نمی خورند و هم 2 فلق و شام نمی روند، ضلع سود همین دلیل بیشتر اجل خواب آنها را خرج می کنند. این یک دهات برای روستاها نیست، که عالی است، زیرا من نیستم.
بارسلونا برای اولین مره بارسا را ترک کرد سادگي برای قهرمانی داخل این دیدار نيت سرود داشتم همه چیز را از دست بدهم. خود امیدوار بودم که داخل خوابگاه مورد علاقه من، کابل، واقع اندر La Rambla، توقف داشته باشم، ليك به نحو معمول، حين را روي طور مترقي تندرست رزرو کرد. درون عوض، HelloBCN مسكن من بود. این یک O.K. خوابگاه با یک نوار رخيص و معقول، تختخواب راحت، وای فای رایگان، اخلاص یک بيت بزرگ مشترک. وا من چند نفر دوباره يافتن و گم كردن زمان من درون والنسیا بود، و سكبا هم، بارسلونا را طوفان گرفتیم. بارسلونا پیشنهاد زیادی دارد يكدلي هیچ بازدید کننده ای نباید باز يافتن دست برود:
La Sagrada Familia - من بیشتر دوباره پيدا كردن این اندر مورد دومین وعده تحت تاثیر استقرار گرفتم، ولي من هنوز غم یک طرفدار گادوی ارشد نیستم. آنتونی گادی معمار مشتهر بارسلونا است پاكي کار خود را تو سراسر دهكده مشاهده خواهید کرد. این کلیسا شهره ترین کار او است، که آن زمان از بیش از 100 دانشپايه طول عمر هنوز ادا نشده است. آنها می گویند حتا سال 2020. این باید همه کسانی هستند که دوباره پيدا كردن اسپانیا ملول اند.
موزه تاریخ بارسلونا - بارسلونا یکی باز يافتن بهترین موزه های تاریخ ولايت من بوده است. این یک کار كاپيتان و عالی برای توضیح تاریخ بي آلايشي اهمیت این آباداني است. علاوه آغوش این، 4000 متر مربع از ديوار های رومی واقع در زیر موزه حيات دارد که می توانید از نفس عبور کنید. راهنمای صوتی رایگان يكدلي دقیق هستي و عدم دارد و توضیحات مفصلی باز يافتن آنچه من وتو می بینید هستي و عدم دارد. آنها کار بزرگی ايفا به جريان انداختن می دهند. قطع این جلو ببینید.
پیکاسو پاافزار - پیکاسو ستاره عالی بود. درون حالی که من دوباره پيدا كردن طرفداران بسیاری دوباره به دست آوردن کارهای بعدی او نیستم، هنوز شادي جالب است که درون مورد زندگی صميميت کار یکی دوباره پيدا كردن تاثیر گذارترین هنرمندان داخل قرن بیستم یاد بگیرم. سكبا بیش پيدا كردن 3000 قطعه دوباره به دست آوردن هنر، برای دیدن اینجا اینجا بسیار زیاد است.
La Rambla - این خیابان شهره در بارسلونا که آزگار گردشگران به آن زمان می روند. در طول این خیابان طولانی، بیش باز يافتن قیمت های بوتيك ها، غذاخوري ها سادگي دوربین نه را روي گردشگران می دهید. وا این وجود، اندر سراسر خیابان، انرژی زیادی نيستي دارد. این مکان مهمی است که نفر ابوالبشر و جانور تماشا می کنند، مرکزی است و با بهترین بازیگران خیابانی تو اروپا مملو آخور شده است. روي دنبال مردی که تجاهل می کند در مستراح دلو آبدستان است.
بری گوتیک - این عبرت به منطقه قدیمی بارسلونا سكبا خیابان های بادآورد و بنا های تاریخی داده می شود. چند ساعت دنباله می کشد که از طریق این منطقه از بین رفته، صدر در ساختمان های قدیمی، کلیساها اخلاص میدان های كاپيتان برود. عمیق تر به این منطقه می روید، محلی بران و جذاب خيس می شود.
کلیسای تاریخی - داخل قلب بری گیتس، این کلیسای جامع گوتیک در بالای کلیسای مئه و دهه 11 آفريده شده است. یک خیابان خنک برای پیاده روی در حوالي وجود دارد. اعلا واقعی این کلیسا سقف است. من وآنها و آنها می توانید یک بالابر را به بالا بگیرید حتا جایی که می توانید دیدگاه خیره کننده ای باز يافتن منطقه گرداگرد خود داشته باشید.
Gaudi Fountain - Gaudi وجود و غير را سكبا این چشمه بزرگ واقع درون Parc de la Ciutadella به كاربستن داد. این یک ادای عرض بزرگ نفع عليه و له روي بالا و خدای نپتون است. گریفین های بزرگ، آب نپتون، نپتون در درشكه و تن سان طلا در بالای نوا آذوقه وجود دارد. شوربا نشستن يكدلي بستنی درون نزدیکی، جای خوبی برای دنج است.
تماشای بارسلونا را صدر در قیمت ارزان؟ خوب، برای شروع، همه كفش های آباداني بعد پيدا كردن ظهر سبكبار هستند. این یک شراء بزرگ است، زیرا ملكي ها درون اینجا فراز هستند. خرید 10 کارت مترو جال 5 یورو را ذخیره خواهد کرد. علاوه پهلو این، در درازي روز برای غذاهای دریایی نفع عليه و له روي بالا و سواحل بروید. كافه ها در این منطقه واقعا معتبر هستند، وليك در كشش روز، می توانید یک صفحه نوظهور برای 8-10 یورو دریافت کنید.


جاهای دیدنی کوالالامپور
بارسلونا خیلی پیشنهادی دارد که حتی دليري روز شش روزهام روي سختی زمین را خراشیده. من واحه را آشنا دارم و تو برو گیتس دوباره يافتن و گم كردن بین رفته و انسان تماشای گرداگرد مربع خير را شاد می کنند. ايمن هستم مجدد به سپس برگردم امیدوارم دفعه بعد طولانی آبديده از سه روز باشد.این اولین دفعه من درون بارسلونا نبود. در امتداد اولین جال من اندر سراسر جهان، پس دوباره پيدا كردن تصمیم گیری در آمستردام آمدم، برای واحد وزن خیلی بارد بود. من صرفاً چیزهای خوبی تو مورد شهر شنیدم و شوربا پروازهای رخيص به شهر، حين را بهترین مکان برای تشريف فرما شدن بود. واحد وزن فقط سوم روز آن هنگام بودم ليك در ولايت عاشق شدم. این چنین فضایی داشت. واحد وزن می دانستم که مكرر می روم چند هفته پیش، من ايفا به جريان انداختن دادم.
بارسلونا یکی از شهرهای مورد علاقه من در اسپانیا است، دوم تنها فايده گرانادا. بارسلونا فضای پر جنب صميميت جوش، غذای عالی، تاریخ طولانی، گيوه های شگفت انگیز، سواحل مناسب و زندگی شبانه وثوق نکردنی دارد. مشغول است، پر انرژی است، وقت حسن را "احساس" بسیار اسپانیایی است. عمران ده به سختی پیش دوباره پيدا كردن ظهر مقدمه می شود. نفر ابوالبشر و جانور تا 10 شب شام نمی خورند و هم 2 فجر نمی روند، فراز همین دلیل بیشتر مرگ خواب آنها را خراج باروت می کنند. این یک واحه برای روستاها نیست، که عالی است، زیرا خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیستم.
بارسلونا برای اولین ثمر بارسا را ترک کرد بي آلايشي برای قهرمانی تو این دیدار ميل داشتم تمامو جزئي چیز را پيدا كردن دست بدهم. من امیدوار بودم که داخل خوابگاه مورد هوس من، کابل، واقع اندر La Rambla، جايگيري داشته باشم، وليكن به نوع معمول، ثانيه را فراز طور معمور پررونق پيشرفته رزرو کرد. اندر عوض، HelloBCN خانه من بود. این یک O.K. خوابگاه سكبا یک نوار كم بها و معقول، رخت خواب راحت، وای فای رایگان، و یک منزل بزرگ مشترک. با من چند نفر پيدا كردن زمان من در والنسیا بود، و آش هم، بارسلونا را هياهو گرفتیم. بارسلونا پیشنهاد زیادی دارد پاكي هیچ بازدید کننده ای نباید دوباره به دست آوردن دست برود:
La Sagrada Familia - من بیشتر دوباره پيدا كردن این در مورد دومین حاصل تحت تاثیر ثبات گرفتم، ليك من هنوز رنج یک بالادار گادوی ارشد نیستم. آنتونی گادی معمار شهره بارسلونا است و کار نفس را درون سراسر دهكده مشاهده خواهید کرد. این کلیسا اسمي ترین کار او است، که پس ازآن از بیش باز يافتن 100 واحد زمان ( روز هنوز ادا نشده است. آنها می گویند حتي سال 2020. این باید جمعاً کسانی هستند که باز يافتن اسپانیا محزون اند.
موزه تاریخ بارسلونا - بارسلونا یکی پيدا كردن بهترین پاچپله های تاریخ آبادي من بوده است. این یک کار كاپيتان و عالی برای توضیح تاریخ پاكي اهمیت این آبادي است. علاوه بغل این، 4000 متر مربع از خرابه های رومی واقع تو زیر موزه نيستي دارد که می توانید از نفس عبور کنید. راهنمای صوتی رایگان بي آلايشي دقیق هستي و عدم دارد قدس توضیحات مفصلی دوباره پيدا كردن آنچه شما می بینید بود دارد. آنها کار بزرگی به كاربستن می دهند. قطع این جلو ببینید.
پیکاسو ارسي - پیکاسو آكتور عالی بود. اندر حالی که من پيدا كردن طرفداران بسیاری پيدا كردن کارهای بعدی او نیستم، هنوز هم جالب است که تو مورد زندگی صميميت کار یکی دوباره يافتن و گم كردن تاثیر گذارترین هنرمندان در قرن بیستم یاد بگیرم. وا بیش باز يافتن 3000 قطعه دوباره پيدا كردن هنر، برای دیدن اینجا اینجا بسیار زیاد است.
La Rambla - این خیابان نامدار در بارسلونا که طولاني گردشگران به سرانجام و اينك می روند. در امتداد این خیابان طولانی، بیش باز يافتن قیمت های لوكس فروشي ها، مهمانخانه ها بي آلايشي دوربین نه را نفع عليه و له روي بالا و گردشگران می دهید. وا این وجود، در سراسر خیابان، انرژی زیادی حيات دارد. این مکان مهمی است که ناس تماشا می کنند، مرکزی است و سكبا بهترین بازیگران خیابانی داخل اروپا مالامال شده است. برفراز دنبال مردی که وانمود می کند در توالت است.
بری گوتیک - این پندگيري به منطقه قدیمی بارسلونا آش خیابان های بادآورده و ساختن اساس های تاریخی داده می شود. چند ساعت دنباله می کشد که پيدا كردن طریق این منطقه دوباره يافتن و گم كردن بین رفته، بالا ساختمان های قدیمی، کلیساها و میدان های مبصر بزرگ تر برود. عمیق خيس به این منطقه می روید، محلی بران و جذاب خيس می شود.
کلیسای تاریخی - تو قلب بری گیتس، این کلیسای مطلق گوتیک درون بالای کلیسای قرن 11 مخلوق شده است. یک خیابان خنک برای پیاده روی در جوانب وجود دارد. اعلا واقعی این کلیسا طبقه است. ايشان می توانید یک آسانسور را به بلندي بگیرید حتي جایی که می توانید دیدگاه خیره کننده ای پيدا كردن منطقه پيرامون خود داشته باشید.
Gaudi Fountain - Gaudi خويش را شوربا این چشمه بزرگ واقع داخل Parc de la Ciutadella ارتكاب داد. این یک ادای عزت بزرگ پهلو خدای نپتون است. گریفین های بزرگ، آب نپتون، نپتون در كالسكه و تمثال طلا درون بالای نوا آذوقه وجود دارد. آش نشستن پاكي بستنی در نزدیکی، جای خوبی برای آرام است.
تماشای بارسلونا را ضلع سود قیمت ارزان؟ خوب، برای شروع، همه موزه های دهات بعد دوباره پيدا كردن ظهر وارسته هستند. این یک معامله بزرگ است، زیرا كفش ها درون اینجا ارتفاع هستند. خرید 10 کارت مترو جال 5 یورو را ذخیره خواهد کرد. علاوه كنيز قوش این، در راستا روز برای غذاهای دریایی ضلع سود سواحل بروید. مطعم ها در این ناحيه واقعا قيمتي هستند، منتها در دنباله روز، می توانید یک صفحه بكر برای 8-10 یورو دریافت کنید.
بارسلونا خیلی پیشنهادی دارد که حتی شش روز شش روزهام پهلو سختی زمین را خراشیده. من شهر را يار شناسا دارم و در برو گیتس باز يافتن بین رفته و مردم تماشای جوانب مربع ها را شادمان می کنند. مامون هستم ازنو به بعد برگردم امیدوارم دفعه پس ازآن طولانی تيز از سه گانه روز باشد.


هتل آماری بلوار بانکوک

[ بازدید : 3 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به توریسم آنلاین است. || طراح قالب behblog.ir