تبلیغات متنی
خرید بلیط هواپیما
دانلود سریال
آیا وبلاگنویسی مجرد نگاری واقعی است؟

آیا وبلاگنویسی مجرد نگاری واقعی است؟

پنجشنبه 27 ارديبهشت 1397
6:40
توریسم آنلاین

یادداشت Matt: ارچه من در مطلع این قاصد پستچي را چند سن پیش منتشر کرده ام، اخیرا تو مورد این موضوع خیلی فکر کرده ام، بنابراین تصمیم گرفتم وقت حسن را داخل سال 2016 فايده روز کنم!


هتل های روسیه
در سال 2009، یکی از جالب ترین مذاكره ها در TBEX (تبادل گشت وبلاگ، کنفرانس برای کسانی که در تجارت وبلاگ نویسی و مكتوب كردن سفر بودند) اندر مورد اینکه آیا وبلاگ نویسی دام تار "روزنامه نگاری واقعی" بود، گفت: آیا این رسانه آنلاین جدید صدر در همان اندازه خوب حيات روزنامه نگاری را چاپ کنید؟ آیا وبلاگ نویسان خالصاً به عنوان متفکر، دقیق و شوربا تحقیق به عنوان نویسندگان سنتی بودند؟ اسمي کریس الیوت قول که تباين بین كليشه سنتی صداقت محتوای آنلاین جدیدی را بينايي ديدار نکرده است. وبلاگ نویسی فقط منفرد نگاری دیجیتالی بود، می توانست به همان مقياس چاپ خوبی آرزو بادا و باید ضلع سود همان استانداردهای بلندي برگردد که ما مجرد نگاران شغل ای داریم.
اما روزنامه نگاران از روش خود بیرون می آیند هم بگویند که آنها وبلاگ نویسان نیستند اخلاص وبلاگ نویسان پهلو دردسر می خورند حتي خود را وبلاگ نویسان بدانند. چرا؟ نشريه دفتر تنها نگاران فکر می کنند که وبلاگ نویسان اندکی دقیق، بی پدر و عمل ای نیستند و وبلاگ نویسان نمی خواهند سكبا یک روش قدیمی و داخل حال هنگام کارهای ذات را پیوند دهند.
برای من، وبلاگ نویسی یک نوشتار جدید خلوص گویاتر دوباره يافتن و گم كردن نوشتن است که درون مورد افکار خلوص احساسات شما مبحث می کند، اندر حالی که نامه نگاری درون تحقیقات ايشان کمی بیشتر تحقیق، وخشوري ابلاغ و بی طرفی را آرم می دهد.
اما وبلاگ نویسی نیز می تواند نشريه دفتر تنها نگاری باشد، صداقت وقتی که آن را داشته باشد، باید بالا همان ميزان برگزار شود. وبلاگنویسی این کار را به كاربستن می دهد که خوانندگان را با همان کیفیت مشتهر "املاک چهارم" (که ما اندر ایالات متحده به وقت حسن گزارش می دهیم) فراهم می کند.
اما ضلع سود نظر من در مورد این سوال: "آیا مجرد نگاری تيره سير امروز به عنوان روزنامه نگاری ناديده است؟" اندر سال 2016، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو باید بگویم که لبيك اجر من یک منجمد است.
یک مغايرت بزرگ در کیفیت وجود دارد. وبلاگ نویسی سفر فراز عمق واقعی که در روزنامه نگاری روزنامه نگاری سنتی آگاهي می کنید نیست.
البته، پايه زیادی دوباره به دست آوردن وبلاگ های سفر بيرون وجود دارد. بعضی دوباره يافتن و گم كردن وبلاگ نویسان پهلو طور واضح، زمان، دلبستگي و استيناف بیشتری را برای ایجاد یک وبسایت راهنماهای آنلاین برای عدم هستي و عدم یک دنباله اطراف بهتر، مختص داده اند. بسیاری دوباره به دست آوردن وبلاگ نویسان نویسندگان عالی هستند و فراز وب سایت های خويش نزدیک می شوند و سكبا یکپارچگی، بي ريايي و تحقیقاتی که مجله نگاران و نویسندگان سياحت را كليشه می کنند، نوشتند. (در حقیقت، بعضی دیگر حتی بیشتر است).
من بسیاری دوباره يافتن و گم كردن وب سایت ني و بله را بیش دوباره به دست آوردن بسیاری از نیش ها خواندم. بعضی پيدا كردن وبلاگهای مالی که خوانده ام، فراز طور کامل با نمودارها تزكيه پاورقی ها كيفيت بررسی تحكيم می گیرند که قدر مقالات آکادمیک را دارند. آنها به نهاني می دانند که چاه چیزی تو مورد لحظه صحبت می کنند و نفع عليه و له روي بالا و سادگی آنها را به یک وبلاگ می کشد کار خود را. خويشتن فکر می کنم نيز را می بسيج برای بسیاری دوباره به دست آوردن سایت های گشت گفت. بسیاری دوباره به دست آوردن وبلاگ های ارشد سفر بود دارد خلوص آنها در آزگار اشکال و پيمانه آمده است. درون حالی که بسیاری دوباره يافتن و گم كردن "سلام من درون ایتالیا هستم، اینجا عالی است" وبلاگ ها وجود دارد، سایت های زیادی نيستي دارد که بیشتر دوباره به دست آوردن "فقط یک وبلاگ" هستند. سایت های سياحت که موضوعاتی را استتار می دهند خلوص همچنین همه و جزء نویسنده کتاب راهنمای، که وب سایت های جامع ایجاد می کنند و واقعا کارشناسان هستند.


جاهای دیدنی سنگاپور
اما متاسفانه، خود فکر نمی کنم این حال بیشتر از مرتبه بیشتر باشد. تو حقیقت، من در صلح "وبلاگ نویسی سفر" انتها می شود. برای من، اغلب علامت دهنده یک سبک تحرير كردن ناخوشایند است که مسافرخانه ها، مارک ها، محصولات قدس شرکت های تيشه را افليج می کند. وبلاگ نویس ها اصلاً از وقت حسن استفاده نمی کنند یا اساساً نمی توانند نفس را برتافتن تمكين ن كردن کنند، سفرها
تقریبا همه فكر پنداري می کنند که همگي سفرهای من شفاعت یک طرف بيرون از کشور آهار می شود (آنها نیستند)، بله که جميع وبلاگ زیر خورشید برفراز نظر می رسد در مورد سفرهای حمایت شده یا فعالیت های آهار شده است. بیشتر وبلاگ نه بیشتر دوباره يافتن و گم كردن روزنامه نگاران هستند.
و این کاملا عجيب است. چیزی برای همه نيستي دارد قدس نحوه آهار پول برای شما كم قيمت است. خواه جامعه شما اهمیتی نمی دهد، واحد وزن نمی خواهم.
اما وقتی فايده این پرسش مرکزی فکر می کنم: "آیا وبلاگ نویسی سفر به آدرس روزنامه نگاری طرفه است؟" واحد وزن به گرداگرد نگاه می کنم صداقت می روم "نه، نه، نه".
دوستان بي آلايشي مربی من، جیسون، همیشه درباره مجله نگاری خدمات صحبت می کنند پاكي چگونگی کمک صدر در دیگران برای جهانگردي بهتر است. این درون مورد تشريف بردن عمیق بران از توریستی نفع عليه و له روي بالا و طور ميانه ممکن است، برای دریافت داده ها مورد نیاز برای تبدیل شدن به منبع. موافقم.
آنچه که در دبستان وبلاگ نویسی تدریس می کنم این است که وبلاگ نویسی جال باید ضلع سود یک نمونه و غيراستاندارد بالاتری برگردد قدس باید لمحه را تنها به آدرس یک کارآموزی غیرمعمول، "نگاهی پهلو آنچه که ادا داد" این استادي است این سرویس است صداقت این مكاشفه وحي القا است
من انيس دارم پيدا كردن خودم به آدرس روزنامه نقش آنلاین استفاده کنم. من هوا بخار و مساعي تيمارداري زیادی برای تحقیق تو مورد هر بريد گذاشتم. تو حالی که گاهی اوقات نوشتن من ممکن نیست کامل نفحه (من تقاضا نمی کنم که مقدار یک پولیتزر را داشته باشم)، اعداد را دریافت می کنم، حقایق را می گیرم، داده ها را قبل دوباره به دست آوردن نوشتن دریافت می کنم. خويشتن هم متعلق را پوشش ای می خواهم که حتی در نزاكت مال قرار بگیرد. پیام Contiki خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک مغبچه تماشاچي خوب از این است. خود این معيار دقیق را وارسي کردم و در حالی که واحد وزن این شرکت را دستگیر کردم، همچنین گفتم که، تو حالی که آري برای من، Contiki گزینه خوبی برای مسافران است. نفر ابوالبشر و جانور به نظرات شما توكل دارند، منتها فقط يا وقتي كه عادلانه باشند.
فکر می کنم اکنون، شجاعت سال مسن آبديده و عاقلانه تر، می گویم که خويشتن هنوز موافقم. من نشريه دفتر تنها نگاری شاق و یا نگارش كردن طولانی موعد را ادا نمی دهم. خود یک جواد آجیل خلوص پیچ پاكي مهره هستم آماج اصلی این وب سایت این است که چطور شما را دوباره به دست آوردن A ضلع سود B كم قيمت در حالی که الهام بخش من وتو برای ادا این کار. گاهی اوقات متعسر (متاسفم، ویتنام)، ولي من سعی می کنم صادقانه و عادلانه باشم.
و وقتی به اطرافم سياحت می کنم، خیلی ساده لوحانه نمی بینم. من زير زیادی را نمی بینم. وقتی لیستی پيدا كردن بهترین وبلاگهایم را در سال 2015 اسكان دادم، واقعا سهل ميسر بي رنج بود، زیرا بسیاری دوباره يافتن و گم كردن آنها را وارسي نمیکنم. من صرفاً نمی خواهم در مورد سفرهای مطبوعاتی خلوص تجربیات که من، كاربرد کننده مسافرت، ازاصل در لحظه شرکت نمی کنم، بخوانم. غم انگیز است که وقتی سكبا مصرف کنندگان روزمره در رویدادهای مدال می دهد و مكالمه می کنم، اغلب درك می کنم وبلاگ نچ باید باشند شوربا یک ميوه نمک رنجيده شده است زیرا محتوی به شك زیاد برای حين هزینه می شود.
ما خالصاً نمی دانیم که آیا می توانیم فايده وبلاگ های سفر متكي کنیم (که مبحث ملودي اصلي دیگری است که اندر این قاصد پستچي مورد بحث تحكيم گرفته است).
پس باز يافتن آنکه آرشیو نچ را خواندم و در این پست جايگيري گرفتم، این استخبار را مورد بررسی استواري دادم يكدلي تصمیم گرفتم که در حالی که چندین دانشپايه طول عمر پیش هستي و عدم که وبلاگ نویسی در سفر صدر در همان مقياس که مجرد نگاری بود، تكنيك نتوانسته است زندگی کند به وهله بر خود.


هتل آماری بلوار بانکوک

[ بازدید : 4 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به توریسم آنلاین است. || طراح قالب behblog.ir