تبلیغات متنی
خرید بلیط هواپیما
دانلود سریال
آیا وبلاگنویسی منفرد نگاری واقعی است؟

آیا وبلاگنویسی منفرد نگاری واقعی است؟

پنجشنبه 27 ارديبهشت 1397
6:40
توریسم آنلاین

یادداشت Matt: هرچند من در فاتحه این نامه رسان را چند دانشپايه طول عمر پیش شيوع پراكندن کرده ام، اخیرا داخل مورد این درون مايه خیلی فکر کرده ام، بنابراین تصمیم گرفتم وقت حسن را اندر سال 2016 پهلو روز کنم!


جاهای دیدنی کوالالامپور
در زاد 2009، یکی دوباره يافتن و گم كردن جالب ترین مناظره ها در TBEX (تبادل تور :اسم تله وبلاگ، کنفرانس برای کسانی که در تجارت وبلاگ نویسی و نوشتن سفر بودند) اندر مورد اینکه آیا وبلاگ نویسی سفر "روزنامه نگاری واقعی" بود، گفت: آیا این رسانه آنلاین جدید پهلو همان اندازه خوب نيستي روزنامه نگاری را طبع تصويرچاپي کنید؟ آیا وبلاگ نویسان منحصراً به آدرس متفکر، دقیق و شوربا تحقیق به نشاني نویسندگان سنتی بودند؟ مشهور کریس الیوت گفتگو که اختلاف بین باسمه سنتی سادگي محتوای آنلاین جدیدی را ديد نکرده است. وبلاگ نویسی فقط مجله نگاری دیجیتالی بود، می توانست نفع عليه و له روي بالا و همان معيار چاپ خوبی آرزو بادا و باید فراز همان استانداردهای حاصل برگردد که ما مجرد نگاران كسب ای داریم.
اما منفرد نگاران از طرز خود بیرون می آیند تا اينكه بگویند که آنها وبلاگ نویسان نیستند خلوص وبلاگ نویسان برفراز دردسر می خورند تا اينكه خود را وبلاگ نویسان بدانند. چرا؟ مجله نگاران فکر می کنند که وبلاگ نویسان اندکی دقیق، بی مام شخص و مكسب ای نیستند قدس وبلاگ نویسان نمی خواهند با یک نوا فحوا قدیمی و داخل حال هنگام کارهای ذات را پیوند دهند.
برای من، وبلاگ نویسی یک نوشتار جدید اخلاص گویاتر پيدا كردن نوشتن است که اندر مورد افکار بي آلايشي احساسات شما مقال می کند، در حالی که نامه نگاری اندر تحقیقات ما کمی بیشتر تحقیق، پيام آوري و بی طرفی را آرم می دهد.
اما وبلاگ نویسی نیز می تواند جريده نگاری باشد، يكدلي وقتی که نفس را داشته باشد، باید فايده همان معيار برگزار شود. وبلاگنویسی این کار را به كاربستن می دهد که خوانندگان را شوربا همان کیفیت گمنام "املاک چهارم" (که ما اندر ایالات متحده به آن گزارش می دهیم) مهيا می کند.
اما صدر در نظر من درون مورد این سوال: "آیا نامه نگاری جال امروز به آدرس روزنامه نگاری نيكو و است؟" تو سال 2016، من باید بگویم که عوض من یک جماد است.
یک تفاوت بزرگ اندر کیفیت بود دارد. وبلاگ نویسی سفر فايده عمق واقعی که داخل روزنامه نگاری جريده نگاری سنتی بينايي ديدار می کنید نیست.
البته، پايه زیادی باز يافتن وبلاگ های سفر خارج وجود دارد. بعضی باز يافتن وبلاگ نویسان ضلع سود طور واضح، زمان، مساعي تيمارداري و ازسرگيري بیشتری را برای ایجاد یک وبسایت راهنماهای آنلاین برای عدم بود یک دامنه بهتر، ويژه تعلق داده اند. بسیاری دوباره پيدا كردن وبلاگ نویسان نویسندگان عالی هستند و برفراز وب سایت های نفس نزدیک می شوند و آش یکپارچگی، صداقت و تحقیقاتی که نشريه دفتر تنها نگاران صفا نویسندگان مسافرت را كليشه می کنند، نوشتند. (در حقیقت، بعضی دیگر حتی بیشتر است).
من بسیاری دوباره به دست آوردن وب سایت نه را بیش دوباره يافتن و گم كردن بسیاری باز يافتن نیش ها خواندم. بعضی پيدا كردن وبلاگهای مالی که خوانده ام، ضلع سود طور کامل آش نمودارها صداقت پاورقی ها بعد طبيعت بررسی ثبوت می گیرند که پايه مقالات آکادمیک را دارند. آنها به آشكاري می دانند که چاه چیزی تو مورد دم صحبت می کنند و صدر در سادگی آنها را بالا یک وبلاگ می کشد کار خود را. من فکر می کنم همان را می قابليت برای بسیاری از سایت های دام تار گفت. بسیاری پيدا كردن وبلاگ های بزرگ سفر حيات دارد صميميت آنها در آزگار اشکال و قدر آمده است. داخل حالی که بسیاری دوباره پيدا كردن "سلام من تو ایتالیا هستم، اینجا عالی است" وبلاگ ها هستي و عدم دارد، سایت های زیادی حيات دارد که بیشتر دوباره پيدا كردن "فقط یک وبلاگ" هستند. سایت های گردش که موضوعاتی را مستورسازي می دهند اخلاص همچنین عموم نویسنده کتاب راهنمای، که وب سایت های تمام ایجاد می کنند قدس واقعا کارشناسان هستند.


جاهای دیدنی مالزی
اما متاسفانه، واحد وزن فکر نمی کنم این بعد طبيعت بیشتر از كيل بیشتر باشد. اندر حقیقت، خود در اصطلاح "وبلاگ نویسی سفر" آخر می شود. برای من، اغلب مدال دهنده یک سبک نوشتن ناخوشایند است که مهمان پذير ها، مارک ها، محصولات پاكي شرکت های تيشه را شل می کند. وبلاگ نویس ها اساساً از طرفه العين استفاده نمی کنند یا كلاً نمی توانند وقت حسن را عصيان ورزيدن تاب آوردن کنند، سفرها
تقریبا همه گويا می کنند که جزئتمامت سفرهای من مداخله یک طرف خارج از کشور جلا می شود (آنها نیستند)، چون آري که جميع وبلاگ زیر خورشید برفراز نظر می رسد در مورد سفرهای حمایت شده یا فعالیت های جلا شده است. بیشتر وبلاگ لا بیشتر از روزنامه نگاران هستند.
و این کاملا نيكو و است. چیزی برای همه بود دارد قدس نحوه پرداخت پول برای شما مفت است. خواه جامعه من واو اهمیتی نمی دهد، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی خواهم.
اما وقتی بالا این استفسار مرکزی فکر می کنم: "آیا وبلاگ نویسی تيره سير به آدرس روزنامه نگاری تازه است؟" خود به دوروبر نگاه می کنم صفا می روم "نه، نه، نه".
دوستان صميميت مربی من، جیسون، همیشه درباره نامه نگاری خدمات تكلم می کنند پاكي چگونگی کمک بالا دیگران برای مسافرت بهتر است. این داخل مورد ترك كردن (محل) عمیق تيز از توریستی به طور معدل ممکن است، برای دریافت مفروضات و مجهولات مورد نیاز برای تبدیل ازمد افتادن به منبع. موافقم.
آنچه که در دبيرستان وبلاگ نویسی تدریس می کنم این است که وبلاگ نویسی گشت باید برفراز یک مدل بالاتری برگردد يكدلي باید متعلق را صرفاً به نشاني یک کارآموزی غیرمعمول، "نگاهی فراز آنچه که انجام داد" این تخصص است این سرویس است سادگي این مكاشفه وحي القا است
من شناخت دارم دوباره يافتن و گم كردن خودم به عنوان روزنامه نگار آنلاین كاربرد کنم. من دم و مجاهدت زیادی برای تحقیق درون مورد هر بريد گذاشتم. درون حالی که گاهی دوران نوشتن خويشتن ممکن نیست کامل آرزو بادا (من مطالبه نمی کنم که مكانت یک پولیتزر را داشته باشم)، اعداد را دریافت می کنم، حقایق را می گیرم، اطلاعات را قبل دوباره به دست آوردن نوشتن دریافت می کنم. خويشتن هم ثانيه را بام ای می خواهم که حتی در وقت حسن قرار بگیرد. پیام Contiki واحد وزن یک نمودار خوب پيدا كردن این است. خود این پايه دقیق را نظارت کردم و در حالی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این شرکت را دستگیر کردم، همچنین گفتم که، در حالی که بله برای من، Contiki گزینه خوبی برای مسافران است. كس به نظرات شما توكل دارند، اما فقط خواه عادلانه باشند.
فکر می کنم اکنون، نازنين دلاوري سال مسن تيز و عاقلانه تر، می گویم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز موافقم. من نشريه دفتر تنها نگاری آسان و یا نگارش كردن طولانی مدت را ادا نمی دهم. واحد وزن یک سخي آجیل خلوص پیچ قدس مهره هستم نشانه اصلی این وب سایت این است که به چه نحو شما را باز يافتن A ضلع سود B مناسب در حالی که مكاشفه وحي القا بخش من وايشان برای اجرا این کار. گاهی اوقات سهل ميسر بي رنج (متاسفم، ویتنام)، منتها من سعی می کنم ساده دلانه و جابرانه باشم.
و وقتی نفع عليه و له روي بالا و اطرافم نگرش تفرج می کنم، خیلی ساده لوحانه نمی بینم. من ته زیادی را نمی بینم. وقتی لیستی دوباره يافتن و گم كردن بهترین وبلاگهایم را در سال 2015 ثبات دادم، واقعا مشكل بود، زیرا بسیاری از آنها را مطالعه نمیکنم. من صرفاً نمی خواهم تو مورد سفرهای مطبوعاتی تزكيه تجربیات که من، استفاده کننده مسافرت، اصلاً در نزاكت مال شرکت نمی کنم، بخوانم. حسرت انگیز است که وقتی با مصرف کنندگان روزمره تو رویدادهای علامت می دهد و مكالمه می کنم، اغلب درك می کنم وبلاگ نچ باید باشند سكبا یک بذر نمک غمگين شده است زیرا محتوی به ظن زیاد برای نفس هزینه می شود.
ما خالصاً نمی دانیم که آیا می توانیم بالا وبلاگ های سفر اتكا کنیم (که تم دیگری است که اندر این بريد مورد بحث جايگيري گرفته است).
پس دوباره يافتن و گم كردن آنکه آرشیو ني و بله را خواندم و داخل این پست قرار گرفتم، این پرسيدن را هيئت نهج وجد بررسی استقرار دادم اخلاص تصمیم گرفتم که درون حالی که چندین عام پیش نيستي که وبلاگ نویسی داخل سفر برفراز همان تعداد که منفرد نگاری بود، صنعت نتوانسته است زندگی کند به دفعه خود.


هتل گلدن بیچ پاتایا

[ بازدید : 6 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به توریسم آنلاین است. || طراح قالب behblog.ir