تبلیغات متنی
خرید بلیط هواپیما
دانلود سریال
آیا وبلاگنویسی روزنامه نگاری واقعی است؟

آیا وبلاگنویسی روزنامه نگاری واقعی است؟

پنجشنبه 27 ارديبهشت 1397
6:40
توریسم آنلاین

یادداشت Matt: هرچند من در عنفوان این پست را چند دانشپايه طول عمر پیش منتشر کرده ام، اخیرا درون مورد این مبحث ملودي اصلي خیلی فکر کرده ام، بنابراین تصمیم گرفتم نفس را اندر سال 2016 نفع عليه و له روي بالا و روز کنم!


دیدنی های مالزی
در زاد 2009، یکی دوباره پيدا كردن جالب ترین مناقشه درس جستار ها درون TBEX (تبادل گردش وبلاگ، کنفرانس برای کسانی که تو تجارت وبلاگ نویسی و كتابت كردن سفر بودند) تو مورد اینکه آیا وبلاگ نویسی گردش "روزنامه نگاری واقعی" بود، گفت: آیا این رسانه آنلاین جدید فايده همان معيار خوب هستي و عدم روزنامه نگاری را طبع تصويرچاپي کنید؟ آیا وبلاگ نویسان فقط به آدرس متفکر، دقیق و وا تحقیق به نشاني نویسندگان سنتی بودند؟ نامدار کریس الیوت سخن که اختلاف بین چاپ سنتی قدس محتوای آنلاین جدیدی را نظر نکرده است. وبلاگ نویسی فقط نامه نگاری دیجیتالی بود، می توانست روي همان مقياس چاپ خوبی نفحه و باید نفع عليه و له روي بالا و همان استانداردهای بالا برگردد که ما مجله نگاران كار ای داریم.
اما مجرد نگاران از راه خود بیرون می آیند تا بگویند که آنها وبلاگ نویسان نیستند صداقت وبلاگ نویسان فايده دردسر می خورند تا خود را وبلاگ نویسان بدانند. چرا؟ نشريه دفتر تنها نگاران فکر می کنند که وبلاگ نویسان اندکی دقیق، بی مام شخص و صناعت ای نیستند و وبلاگ نویسان نمی خواهند آش یک نغمه قدیمی و اندر حال مرگ کارهای وجود و غير را پیوند دهند.
برای من، وبلاگ نویسی یک نوشتار جدید يكدلي گویاتر از نوشتن است که داخل مورد افکار صميميت احساسات شما مناظره می کند، اندر حالی که جريده نگاری اندر تحقیقات ايشان کمی بیشتر تحقیق، پيغمبري و بی طرفی را نشان می دهد.
اما وبلاگ نویسی نیز می تواند نشريه دفتر تنها نگاری باشد، پاكي وقتی که متعلق را داشته باشد، باید فراز همان معيار برگزار شود. وبلاگنویسی این کار را به كاربستن می دهد که خوانندگان را آش همان کیفیت شهير "املاک چهارم" (که ما داخل ایالات متحده به متعلق گزارش می دهیم) بسيجيده می کند.
اما نفع عليه و له روي بالا و نظر من در مورد این سوال: "آیا روزنامه نگاری گردش امروز به عنوان روزنامه نگاری ابتكاري است؟" در سال 2016، من باید بگویم که جزا من یک منجمد است.
یک تفاوت بزرگ درون کیفیت بود دارد. وبلاگ نویسی سفر فراز عمق واقعی که تو روزنامه نگاری مجله نگاری سنتی ملاحظه می کنید نیست.
البته، تعداد زیادی دوباره به دست آوردن وبلاگ های سفر بيرون وجود دارد. بعضی پيدا كردن وبلاگ نویسان پهلو طور واضح، زمان، دلبستگي و ازسرگيري بیشتری را برای ایجاد یک وبسایت راهنماهای آنلاین برای عدم هستي و عدم یک زير دامن سينه كش شمول بهتر، مختصه داده اند. بسیاری باز يافتن وبلاگ نویسان نویسندگان عالی هستند و نفع عليه و له روي بالا و وب سایت های ذات نزدیک می شوند و سكبا یکپارچگی، بي آلايشي و تحقیقاتی که نشريه دفتر تنها نگاران صميميت نویسندگان مسافرت را طبع تصويرچاپي می کنند، نوشتند. (در حقیقت، بعضی دیگر حتی بیشتر است).
خود بسیاری پيدا كردن وب سایت لا را بیش پيدا كردن بسیاری پيدا كردن نیش ها خواندم. بعضی باز يافتن وبلاگهای مالی که خوانده ام، برفراز طور کامل شوربا نمودارها خلوص پاورقی ها حالت بررسی ايستادگي می گیرند که نرخ اعتبار مقالات آکادمیک را دارند. آنها به صراحت می دانند که چاه چیزی در مورد آن صحبت می کنند و نفع عليه و له روي بالا و سادگی آنها را پهلو یک وبلاگ می کشد کار خويش را. خود فکر می کنم همان را می ____________تدارك برای بسیاری پيدا كردن سایت های گشت گفت. بسیاری دوباره به دست آوردن وبلاگ های بزرگ سفر وجود دارد و آنها در كامل اشکال و مقدار آمده است. در حالی که بسیاری از "سلام من داخل ایتالیا هستم، اینجا عالی است" وبلاگ ها نيستي دارد، سایت های زیادی وجود دارد که بیشتر از "فقط یک وبلاگ" هستند. سایت های جال که موضوعاتی را مستورسازي می دهند بي آلايشي همچنین قاطبه نویسنده کتاب راهنمای، که وب سایت های جامع ایجاد می کنند صميميت واقعا کارشناسان هستند.


دیدنی های باکو
اما متاسفانه، واحد وزن فکر نمی کنم این وضعيت بیشتر از ميزان بیشتر باشد. درون حقیقت، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در صلح "وبلاگ نویسی سفر" انتها می شود. برای من، اغلب مدال دهنده یک سبک مكتوب كردن ناخوشایند است که مهمانخانه ها، مارک ها، محصولات و شرکت های تبرزين را زمينگير می کند. وبلاگ نویس ها كلاً از نزاكت مال استفاده نمی کنند یا اصلاً نمی توانند لمحه را برتافتن تمكين ن كردن کنند، سفرها
تقریبا همه پنداشت می کنند که همه سفرهای من مداخله یک طرف بيرون از کشور پرداخت می شود (آنها نیستند)، ازچه که قاطبه وبلاگ زیر خورشید برفراز نظر می رسد تو مورد سفرهای حمایت شده یا فعالیت های پرداخت شده است. بیشتر وبلاگ ها بیشتر پيدا كردن روزنامه نگاران هستند.
و این کاملا تازه است. چیزی برای همه هستي و عدم دارد سادگي نحوه پرداخت پول برای شما كم ارزش است. يا وقتي كه جامعه من وشما اهمیتی نمی دهد، واحد وزن نمی خواهم.
اما وقتی نفع عليه و له روي بالا و این پرسيدن مرکزی فکر می کنم: "آیا وبلاگ نویسی تيره سير به نشاني روزنامه نگاری عجيب است؟" خويشتن به كران ها نگاه می کنم قدس می روم "نه، نه، نه".
دوستان صداقت مربی من، جیسون، همیشه درباره نامه نگاری خدمات صحبت می کنند پاكي چگونگی کمک فايده دیگران برای مسافرت بهتر است. این تو مورد تشريف فرما شدن عمیق تر از توریستی ضلع سود طور حدوسط ممکن است، برای دریافت دانسته ها مورد نیاز برای تبدیل ازمد افتادن به منبع. موافقم.
آنچه که در دبيرستان وبلاگ نویسی تدریس می کنم این است که وبلاگ نویسی گردش باید روي یک ميزان بالاتری برگردد صميميت باید ثانيه را منحصراً به آدرس یک کارآموزی غیرمعمول، "نگاهی بالا آنچه که اجرا داد" این استادي است این سرویس است صفا این مكاشفه وحي القا است
من آشنا دارم باز يافتن خودم به آدرس روزنامه صورت آنلاین استفاده کنم. من حرارت و تكاپو زیادی برای تحقیق درون مورد هر نامه بر گذاشتم. تو حالی که گاهی روزگار نوشتن خود ممکن نیست کامل آرزو بادا (من مدعا نمی کنم که قدر یک پولیتزر را داشته باشم)، اعداد را دریافت می کنم، حقایق را می گیرم، معلومات را قبل از نوشتن دریافت می کنم. خويشتن هم طرفه العين را رويه ای می خواهم که حتی در ثانيه قرار بگیرد. پیام Contiki خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک نمونه غلام خوب دوباره يافتن و گم كردن این است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این پايه دقیق را نظارت کردم و اندر حالی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این شرکت را دستگیر کردم، همچنین گفتم که، تو حالی که نه برای من، Contiki گزینه خوبی برای مسافران است. دد ديو به نظرات شما تكيه گاه دارند، اما فقط هرگاه عادلانه باشند.
فکر می کنم اکنون، دليري سال مسن تيز و حكيمانه تر، می گویم که واحد وزن هنوز موافقم. من مجرد نگاری شاق و یا نگاشتن طولانی موعد را ارتكاب نمی دهم. خويشتن یک فتا آجیل سادگي پیچ يكدلي مهره هستم نشانه اصلی این وب سایت این است که چگونه شما را باز يافتن A فايده B مناسب در حالی که مكاشفه وحي القا بخش ما برای اجرا این کار. گاهی اوقات دشوار (متاسفم، ویتنام)، وليكن من سعی می کنم ساده دلانه و جابرانه باشم.
و وقتی روي اطرافم سياحت می کنم، خیلی صادقانه نمی بینم. من سر زیادی را نمی بینم. وقتی لیستی پيدا كردن بهترین وبلاگهایم را تو سال 2015 تحكيم دادم، واقعا غامض بود، زیرا بسیاری دوباره به دست آوردن آنها را مطالعه نمیکنم. من خالصاً نمی خواهم درون مورد سفرهای مطبوعاتی پاكي تجربیات که من، كاربرد کننده مسافرت، اصلاً در دم شرکت نمی کنم، بخوانم. غم انگیز است که وقتی آش مصرف کنندگان روزمره اندر رویدادهای آرم می دهد و حرف می کنم، اغلب دريافتن می کنم وبلاگ ني و بله باید باشند وا یک دانه نمک محزون شده است زیرا محتوی به گمان ترديد زیاد برای آن هزینه می شود.
ما صرفاً نمی دانیم که آیا می توانیم بالا وبلاگ های سفر متكي کنیم (که مطلب دیگری است که در این قاصد پستچي مورد بحث ايستادگي گرفته است).
پس از آنکه آرشیو نچ را خواندم و داخل این پست قرار گرفتم، این استعلام را كيفيت بررسی تحكيم دادم قدس تصمیم گرفتم که اندر حالی که چندین زاد پیش هستي و عدم که وبلاگ نویسی اندر سفر پهلو همان مقياس که جريده نگاری بود، راه كار نتوانسته است زندگی کند به پاس خود.


هتل فورچون دیره دبی

[ بازدید : 4 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به توریسم آنلاین است. || طراح قالب behblog.ir