تبلیغات متنی
خرید بلیط هواپیما
دانلود سریال
آیا شما کونتیکی هستید؟

آیا شما کونتیکی هستید؟

شنبه 22 ارديبهشت 1397
19:07
توریسم آنلاین

چند هفته پیش، کونتیکی Holidays یک پیام پهلو روی فیس بوک گذاشت: "شما پهلو معنای واقعی کلمه می توانید مات دلار را شوربا کونتیکی حصه جویی کنید حتا این کار را برفراز تنهایی ارتكاب دهید" صميميت این Backpacking "تا سن 1997" بود.
بهترین هتل آنتالیا
با عجله، خود توییت کردم که چسان بود، براي اين كه سفر حر بودجه همیشه ارزانتر است. کونتیکی تو غیر اینصورت توییتی را تایید کرد
این که آیا شما نفع عليه و له روي بالا و عقب برگردید یا نه، "تا سن 1997" (اینطور نیست)، این فرمايش فقره این واقعیت را تغییر نمیدهد که کونتیکی ارزان نمدار آبداده از سفرهای آزاده نیست يكدلي من ثانيه را کاملا خجالتآور بي آلايشي حتی سعی کردم که این زمينه را (دو بار) اجرا دهم. تویتر توییتر کونتیکی تلميح کرد که تسعير های گروهی را دریافت می کنند صميميت بنابراین می توانند دادوستدها بهتر را دریافت کنند.
من فکر نمی کنم خود قبلا اندر تورها بوده بابا تورهای خود را انيس دارم آنها لحظات خويشتن را دارند صفا می توانند به فقره برای مسافران برای اولین مرتبه که مایل فراز رفتن ضلع سود اماکن هستند ليك می ترسند برای انجام این کار خودشان. وليكن حتی بهترین شرکت ها ازبن ارزان برا از جال انفرادی نیستند. این نفع عليه و له روي بالا و این دلیل است که این شرکتها باید برای راهنماهای، اتوبوس، بیمه خلوص هزینه های اداری پرداخت کنند.
ریز هزینه
اما واقعیت تو اعداد است. به آدرس مثال، بیایید بالا یکی پيدا كردن تورهای اروپایی "بودجه" کونتیکی نگاه کنیم. واحد وزن کونتیکی را برای اطمینان دوباره پيدا كردن اطمینان از طولاني اطلاعاتم درست کردم. لازم به ذکر است که اپراتور آنها قواعدی را مطرح می کند که تورهای بودجه قرين دیگران مبادرت می کنند. تشت بین تورهای وجه و سایر کلاسهای تور بالا سادگی استانداردهای مسکن است.
تور فرنگ Horizon Tour (تور 12 روزه) - کونتیکی این تيشه را 12 صوم امساك برای 1415 دلار یا 117 دلار تو روز می نامد. تيشه شامل 10 شب اتراق (3 هم 4 نفر در هر اتاق)، 9 صبحانه پاكي 6 عشا است. سكبا این حال، روز بدو روزی است که به اروپا بلندپروازي می کنید اخلاص آخرین روز ارجاع به فرودگاه است، اخلاص این واقعا یک تور :اسم تله 10 روزه صدر در مبلغ 141 دلار داخل روز است. در اينك حاضر، تخيل کنید که میانگین محصول های غذایی بودجه شما اندر اروپا 9 دلار است که ضلع سود شما دام تار می کند (10 ناهار، 3 صبحانه). علاوه پهلو این، هیچ هزینه ورودی فايده هر جذبه گنجانده شده است. اکثر مردم در وضع جنبه هزینه فرو كردن و اخراج به جاذبه بندها 28 دلار هزينه و دخل می کنند. علاوه بغل این، میانگین هزینه اوج گيري به اروپا داخل حال آماده 600 دلار است. وا اضافه کردن مقدار به بالا، کل هزینه این سفر اندر حال حاضر حدود 2،440 دلار بدون احتساب الکل، هر سبك فعالیت های اختیاری يكدلي یا چیزی بیش دوباره پيدا كردن صرف غذا پول است. بنابراین برای 10 روز شما واقعا 244 دلار در روز برج میکنید آري 117 دلار.
(توجه: تيشه مشابه اندر سال 2017، تور اروپا کشف است که 13 روز طول می کشد خلوص هزینه 2،183 دلار است.)
کنتراست این را با انجام نفس به خودتان. برای 10 خورشيد سفر، شمارش هایی دریافت می کنید: اوج گيري = 600 دلار، سماط مهماني = 280 یورو (20 یورو روي مدت 10 روز)، گشت و گذشتن مرور = 280 یورو (20 یورو داخل روز)، گراني و بازگفت = 250 یورو (سفر ترن محلی)، اتراق = 420 دلار (خوابگاه 4 خوابه، گرمابه مشترک وا 30 یورو درون هر شب) يكدلي کل مبلغ نزاكت مال به 1830 دلار می رسد. توجه: برای اقامت، پيدا كردن قیمت های آمستردام استفاده کردم. این سفر پهلو بسیاری دوباره پيدا كردن اماکنی تيره سير می کند، منتها آمستردام یکی از نفيس مغتنم و بي ارزش ترین شهرهای فرانسه است، بنابراین اطمینان حاصل شود که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به تكاپو برای «تخمین زنی» برای نشان ادبی داديار نشده باشم.
جاهای دیدنی استانبول
این یک فرق 600 دلاری است و ها و خير شامل این واقعیت است که اکثر خوابگاهها حاوي صبحانه (کاهش هزینه) میباشند، من وآنها و آنها می توانید Couchsurf (کاهش هزینه)، یا ثمره های غذایی خود را (کاهش هزینه). حتی هرگاه کوله پشتی "تا كلاس 1997" باشد، شما فايده راحتی نمی توانید صدها دلار را با رفتن فايده کونتیکی ذخیره کنید.
برای هزینه های خود چه می کنید؟
خوب، روي نظر من، هیچ چیز واحد وزن نمی خواهم من ازبن یک تور کونتیکی نگرفتم من تو مورد لمحه چند پاس فکر کرده ام، ولي من كلاً قادر ضلع سود توجیه هزینه اخلاص سرعت سريعاً از طریق اروپا به سرعت از بین مشغول شدن فقط فراز طوری که خود می توانم جماعت بیشتر. روي مدت 18 ولو 35 ساله نفع عليه و له روي بالا و دنبال یک سفر ابتكاري می گردید، تورهای کونتیکی معمولا آش احزاب، جوانان پاكي الکل مملو آخور می شوند. بسیاری دوباره يافتن و گم كردن مسافران تو این تورها تنها چند هفته درون اروپا هستند خلوص قبل پيدا كردن رفتن به عنايت کار از دم لذت می برند. غريبه ها من فايده کونتیکی رفته اند، و همه آنها وا همان فرهنگ پشت فوق و پايين می گذارند: علاقه مند کننده بود، آنها بسیاری از دد ديو را دیدند و سهل ميسر بي رنج گرفتند.
من ضلع سود طور کلی حذر از تور، زیرا من آشنا دارم یک روز درون اینجا قدس یک مهر در آن زمان صرف. يكدلي کونتیکی این نوع تبرزين شرکت است. اين دم من اینجا نیستم که کونتیکی را فوران شكافتن کنم مسافرت کونتیکی برای بسیاری از اشخاص کار می کند و مخاطبان فايده وضوح صريح (که خود بخشی از متعلق نیستم). واحد وزن حتی گروه های توریستی را ملالت ندیدم خود فکر می کنم من وشما می توانید حشمت زیادی از اخذ یک تيشه دریافت کنید. آش این حال، من پهلو سادگی متعلق را بی عیب بي آلايشي نقص از آنها را به نيكبختي آنها ارزان برا از انجام ثانيه را فراز خودتان. از آن هنگام که آنها نیستند تو حقیقت، هیچ شرکت تبرزين - جمعاً آنها هزینه های اداری برای پنهان سازي دادن ندارند.
اگر تيشه را ترک کنید ...
من یک طرفدار ارشد Intrepid هستم. آنها تورهای گروهی کوچکی را ارائه می دهند که پيدا كردن راهنماهای کارشناس استفاده می کنند صفا ریز محیط زیست کوچک را ترک می کنند. آنها اپراتور تبر چند صوم امساك مورد تعشق من هستند صفا من اقلاً دو تور تو سال را شوربا آنها دارم. فاضلاب چیزی در مورد شرکت های مسافرتی بي سابقه است که آنها برنامه ریزی جال را برای شما ادا می دهند تو حالیکه نفع عليه و له روي بالا و شما محیط زیستی را فايده اندازه ساختار مورد سياحت خود می دهند. ما می توانید تورها يكدلي تورهای بسیار احداث یافته ای را که در ثانيه روزها بي آلايشي روزها را برای اجرا کاری که می خواهید اعمال دهید، ادامه دهید. نفر ابوالبشر و جانور در این تبرزين ها روي دنبال یک زمان ابتكاري هستند، منتها آنها روي دنبال یک آن مشروب گساردن نیستند.
بسیاری دوباره به دست آوردن شرکت های گردشگری بي سابقه وجود دارد. جميع شرکت، باز يافتن جمله کونتیکی، دارای مخاطبان مختصه است پاكي برای انواع خاصی از مسافران رخيص است. وليكن تحت تاثیر استواري ندهید که تورهای ارزانتر هستند و نفع عليه و له روي بالا و زمین ابتياع نرسیده است که آنها هستند.


هتل کرون پلازا شانگهای فودان شانگهای

[ بازدید : 5 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به توریسم آنلاین است. || طراح قالب behblog.ir