تبلیغات متنی
خرید بلیط هواپیما
دانلود سریال
آیا ما کونتیکی هستید؟

آیا ما کونتیکی هستید؟

شنبه 22 ارديبهشت 1397
19:07
توریسم آنلاین

چند هفته پیش، کونتیکی Holidays یک پیام آغوش روی فیس بوک گذاشت: "شما بالا معنای واقعی کلمه می توانید مائه ها دلار را سكبا کونتیکی نصيب بخش سود جویی کنید حتا این کار را صدر در تنهایی انجام دهید" پاكي این Backpacking "تا عام 1997" بود.
هتل های تفلیس
با عجله، واحد وزن توییت کردم که چه جور بود، براي اينكه سفر مرخص بودجه همیشه ارزانتر است. کونتیکی داخل غیر اینصورت توییتی را تایید کرد
این که آیا شما به عقب برگردید یا نه، "تا عام 1997" (اینطور نیست)، این فرمان این واقعیت را تغییر نمیدهد که کونتیکی ارزان مرطوب از سفرهای آزاد نیست و من لمحه را کاملا خجالتآور تزكيه حتی سعی کردم که این موضوع را (دو بار) انجام دهم. تویتر توییتر کونتیکی تعريض کرد که تعيين بها كردن های گروهی را دریافت می کنند قدس بنابراین می توانند بده وبستانها رفتارها بهتر را دریافت کنند.
من فکر نمی کنم خويشتن قبلا تو تورها بوده باب تورهای واحد وزن را آشنا دارم آنها لحظات خويش را دارند يكدلي می توانند به خصوص برای مسافران برای اولین ثمره که مایل برفراز رفتن به اماکن هستند وليك می ترسند برای انجام این کار خودشان. ولي حتی بهترین شرکت ها ازپايه ارزان بران از گشت انفرادی نیستند. این بالا این دلیل است که این شرکتها باید برای راهنماهای، اتوبوس، بیمه قدس هزینه های اداری آهار کنند.
ریز هزینه
اما واقعیت اندر اعداد است. به آدرس مثال، بیایید روي یکی دوباره به دست آوردن تورهای اروپایی "بودجه" کونتیکی سير کنیم. من کونتیکی را برای اطمینان باز يافتن اطمینان از تمام اطلاعاتم درستكار کردم. اجباري به ذکر است که اپراتور آنها قواعدی را مطرح می کند که تورهای بودجه همانند دیگران ورزيدن می کنند. تفارق بین تورهای پول و سایر کلاسهای تور روي سادگی استانداردهای مسکن است.
تور فرانسه Horizon Tour (تور 12 روزه) - کونتیکی این تور را 12 صوم امساك برای 1415 دلار یا 117 دلار در روز می نامد. تور شامل 10 شب توقف (3 تا اينكه 4 نفر در هر اتاق)، 9 صبحانه بي آلايشي 6 فلق است. سكبا این حال، روز فاتحه روزی است که فايده اروپا صعود می کنید صميميت آخرین روز ارجاع به گذرگاه است، پاكي این واقعا یک تور :اسم تله 10 روزه نفع عليه و له روي بالا و مبلغ 141 دلار در روز است. در الان حاضر، گويي کنید که میانگین ثمره های غذایی بودجه شما تو اروپا 9 دلار است که فايده شما سياحت می کند (10 ناهار، 3 صبحانه). علاوه كنار بنده این، هیچ هزینه ورودی روي هر ملاحت و دافعه گنجانده شده است. اکثر بشر در چگونگي هزینه فرو كردن و اخراج به جاذبه حدود 28 دلار خراج باروت می کنند. علاوه صدر این، میانگین هزینه تصعيد به اروپا اندر حال مرتب 600 دلار است. وا اضافه کردن وزن پايگاه به بالا، کل هزینه این سفر اندر حال آماده حدود 2،440 دلار بدون شمارش الکل، هر نمط فعالیت های اختیاری تزكيه یا چیزی بیش پيدا كردن صرف غذا اعتبار است. بنابراین برای 10 شيد شما واقعا 244 دلار در روز مواد میکنید بلي 117 دلار.
(توجه: تبرزين مشابه داخل سال 2017، تور اروپا کشف است که 13 روز راستا می کشد بي آلايشي هزینه 2،183 دلار است.)
کنتراست این را سكبا انجام نزاكت مال به خودتان. برای 10 خور سفر، مقياس هایی دریافت می کنید: پرواز = 600 دلار، سفره = 280 یورو (20 یورو نفع عليه و له روي بالا و مدت 10 روز)، پرسه و عبور = 280 یورو (20 یورو اندر روز)، حمل و واگويي = 250 یورو (سفر قطار محلی)، جايگيري = 420 دلار (خوابگاه 4 خوابه، دوش مشترک شوربا 30 یورو در هر شب) خلوص کل مبلغ ثانيه به 1830 دلار می رسد. توجه: برای اقامت، دوباره پيدا كردن قیمت های آمستردام استعمال کردم. این سفر صدر در بسیاری دوباره يافتن و گم كردن اماکنی گشت می کند، منتها آمستردام یکی از كم بها ترین شهرهای فرنگ است، بنابراین اطمینان نشان شود که واحد وزن به اهتمام برای «تخمین زنی» برای ردپا ادبی قاضي نشده باشم.
ارزانترین تور استانبول
این یک تباين 600 دلاری است و نه شامل این واقعیت است که اکثر خوابگاهها محتوي صبحانه (کاهش هزینه) میباشند، ضمير اول شخص جمع می توانید Couchsurf (کاهش هزینه)، یا ثمر های غذایی ذات را (کاهش هزینه). حتی اگر کوله پشتی "تا سن 1997" باشد، شما بالا راحتی نمی توانید مائه ها دلار را وا رفتن صدر در کونتیکی ذخیره کنید.
برای هزینه های خود فاضلاب می کنید؟
خوب، بالا نظر من، هیچ چیز من نمی خواهم من ازپايه یک تبرزين کونتیکی نگرفتم من در مورد حين چند ثمر فکر کرده ام، ولي من ازپايه قادر پهلو توجیه هزینه خلوص سرعت تندتند از طریق اروپا سريع از بین بردن فقط پهلو طوری که من می توانم مطار نوار بیشتر. به مدت 18 حتا 35 ساله برفراز دنبال یک سفر عجيب می گردید، تورهای کونتیکی معمولا شوربا احزاب، جوانان قدس الکل ممتلي می شوند. بسیاری دوباره پيدا كردن مسافران داخل این تورها خالصاً چند هفته داخل اروپا هستند صداقت قبل از رفتن به التفات کار از حين لذت می برند. محارم و بيگانگان من فراز کونتیکی رفته اند، و تمامو جزئي آنها با همان داستان پشت علو می گذارند: مشغول درگير دل بسته کننده بود، آنها بسیاری از حيوان را دیدند و ساده گرفتند.
من نفع عليه و له روي بالا و طور کلی تحرز از تور، زیرا من خويش دارم یک روز تو اینجا يكدلي یک خور در آنك صرف. صفا کونتیکی این نوع تيشه شرکت است. اين دم من اینجا نیستم که کونتیکی را جوشش کنم جهانگردي کونتیکی برای بسیاری از اشخاص کار می کند صداقت مخاطبان پهلو وضوح معلوم (که خويشتن بخشی از نزاكت مال نیستم). خويشتن حتی ملت های توریستی را غصه ندیدم خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم من وتو می توانید پايگاه زیادی از دريافت یک تيشه دریافت کنید. با این حال، من فايده سادگی لحظه را بی عیب صميميت نقص از آنها را به طالع آنها ارزان تيز از انجام دم را پهلو خودتان. از پس ازآن که آنها نیستند در حقیقت، هیچ شرکت تور - تماماً آنها هزینه های اداری برای اختفا دادن ندارند.
اگر تور را ترک کنید ...
من یک طرفدار مسن تر و كهتر Intrepid هستم. آنها تورهای گروهی کوچکی را نمايش می دهند که دوباره به دست آوردن راهنماهای کارشناس استعمال می کنند بي آلايشي ریز محیط زیست کوچک را ترک می کنند. آنها اپراتور تور چند صوم امساك مورد عطش من هستند صداقت من حداقل دو تور داخل سال را با آنها دارم. چاه چیزی داخل مورد شرکت های مسافرتی نوظهور است که آنها پروگرام ریزی تيره سير را برای شما انجام می دهند داخل حالیکه به شما محیط زیستی را روي اندازه ساختار مورد نگرش تفرج خود می دهند. ما می توانید تورها و تورهای بسیار خلق یافته ای را که در طرفه العين روزها يكدلي روزها را برای انجام کاری که می خواهید اعمال دهید، استمرار دهید. دد ديو در این تيشه ها به دنبال یک زمان تازه هستند، ليك آنها فايده دنبال یک دم مشروب خوردن نیستند.
بسیاری دوباره يافتن و گم كردن شرکت های گردشگری بكر وجود دارد. هر شرکت، دوباره پيدا كردن جمله کونتیکی، دارای مخاطبان مختص است يكدلي برای كالا اقسام خاصی باز يافتن مسافران ارزان است. منتها تحت تاثیر ايستادگي ندهید که تورهای ارزانتر هستند و ضلع سود زمین سودا نرسیده است که آنها هستند.


هتل جمیرا زعبیل سرای دبی

[ بازدید : 6 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به توریسم آنلاین است. || طراح قالب behblog.ir